Bilgievi'nden Ahşap Boyama Sergisi

Adapazarı Belediyesi Bilgievi ve Adapazarı Halk Eğitim Merkezi İşbirliği ile düzenlenen El Sanatları ve Ahşap Boyama sergisi AKM’de açıldı.

Bilgievi'nden Ahşap Boyama Sergisi
banner3

Bilgievi kursiyerleri tarafından düzenlenen sergiye Adapazarı Belediyesi Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Adapazarı Halk Eğitim Müdürü Eba Müslim Çat, Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli ,Kütüphane Müdürü Tarkan Demirbaş, Bilgievi sorumlusu Nalan Sinan, kursiyer öğretmenleri Nurdan Yıldırım , Şerife Demir ve kursiyerler katıldı.

TEL KIRMA VE İĞNE OYASI

Yoğun bir katılımla gerçekleşen sergide, ahşap boyama bölümünde genellikle eski ve yıpranmış olan ürünler yeniden boyanarak geri dönüşüm olarak tekrar kullanıldı. El sanatlarında ise iğne oyası ve tel kırma ağırlıklı çalışmalar dikkat çekti. Kurs sonunda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ve Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezeri emeği geçen kursiyer ve kurs öğretmenlerini tebrik etti.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER