banner28

Bilgi Evinden 'Karma Sergi'

Adapazarı Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü’ne bağlı Bilgi evi tarafından düzenlenen “Karma Sergi”açılışı Agora AVM’de yapıldı.

Bilgi Evinden 'Karma Sergi'
banner3

Ebru ve Kaligrafi sergisi açıldı.

Adapazarı Belediyesi Bilgievi Müdürlüğü’nün Yağcılar Mahallesi’nde açtığı kursun yıl sonu sergisine Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Halk Eğitim Müdürü Eba Müslim Çat, Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan, Yağcılar Mahallesi Muhtarı İbrahim Öner, Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli, Kütüphane Müdürü Tarkan Demirbaş, Bilgievi Sorumlusu Nalan Sinan, Sakaryalı İşadamı Ahmet Serbes ve çok sayıda kursiyer ile çok sayıda davetli katıldı.

YETENEKLER BULUŞUYOR

Her yaştan kursiyerin katıldığı sergide Resim, Ebru sanatı, el sanatları, fotoğraf ve dikiş gibi bölümlerin hazırladığı “Karma Sergi” büyük ilgi gördü. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli “Bilgevi olarak Camili, Yağcılar Mahallesi ve merkezde açmış bulunduğumuz çeşitli kurslar büyük ilgi görüyor. Talep arttıkça kurs sayılarımızı arttırıyoruz. Böylelikle farklı el sanatlarının buluştuğu kurslarımızda birçok gizli kalmış yetenekler ortaya çıkıyor.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER