banner28

Bilgi Evi Kursiyerleri Agora'da Sergi Açtı

Adapazarı Belediyesi Bilgievi Müdürlüğü ile Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Agora AVM’de “Emeğin El İzleri” sergisi açıldı.

Bilgi Evi Kursiyerleri Agora'da Sergi Açtı
banner3

 Adapazarı Belediyesi Bilgievi Müdürlüğü tarafından Camili ek hizmet binalarında açılan Çini, Mefruşat, Teraryum, Dikiş, Nakış ve Yağlı boya kursu sonunda Agora AVM’de sergi açıldı. Sergi açılışına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli,  Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Sündüs Şimşek, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Koray Keskin, Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan, belediye başkan yardımcıları, AK Parti ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri katıldı.

Adapazarı Belediyesi Bilgievi Camili Sorumlusu Yasemin Arın’dan sergiyle ilgili bilgi alan Aylin Coş, sergide emeği geçen herkesi tebrik etti. Sergi açılışına katılan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, kadınların talepleri üzerine Camili’de açmış oldukları kursların ne kadar yerinde olduğunu sergide daha iyi anladıklarını ifade ederek, tüm kursiyerleri ve destek veren Yenikent Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticilerini kutladı.

Serginin açılış kurdelesini Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş,AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak,  İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve Halk Eğitim Merkezi Müdür yardımcıları ile Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan kesti.  

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş ve minik kızı Hatice Beyza Coş da sergiyi büyük bir ilgiyle gezdi.   

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER