Best Western Premier Otel Kapılarını Basına Açtı

Nisan Ayı itibariyle hizmete giren Best Western Premier Otel, gerçekleştirilen toplantı sebebiyle kapılarını basına açtı. Basın mensuplarıyla bir araya gelen otel yöneticileri Mega Varlık A.Ş. tarafından satın alınan ve Ani Otel İşletmeleri A.Ş.’ye kiralanan otelle ilgili olarak bilgi verdi.

Best Western Premier Otel Kapılarını Basına Açtı
banner3

Gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Best Western Premier Otel Sakarya Genel Müdürü Mehmet Yüce, “Best Westem Otellerinin en yüksek segmenti olan Premier Konsepti otelimiz için uygun görülmüş ve bu özelliğimiz ile de yeni ismimiz Premier Sakarya olmuştur. Bununla birlikte şehrimizin 5 yıldızlı Uluslararası zincir markalı ilk ve tek oteli olma onurunu da yaşamış bulunmaktayız. Yaklaşık 5 ay süren planlama ve proje çalışmamızdan sonra 4 ay içerisinde inşaatta tamamlanmış ve otelimiz hizmete girmiştir. Kendine ait özel Spa Merkezi, toplantı salonları, restoran, kafeterya bölümü olan otelimiz sadece şehir dışından gelen misafirlerimizi ağırlamak için değil Sakaryalılar içinde bir sosyal yaşam alanı oluşturmak için baştan dizayn edildi” ifadelerini kullandı.

 

Toplantı sonrası yöneticiler basın mensuplarıyla birlikte oteli gezerken toplantı salonları ve örnek odalarda basın mensuplarına tanıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER