banner28

Best Western Premier Hotel, SMMO ile Protokol İmzaladı

Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve Best Western Premier Hotel Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İlknur Çakar tarafından oda ve otel arasında geçerli olacak bir protokol imzalandı.

Best Western Premier Hotel, SMMO ile Protokol İmzaladı
banner3

Bu anlaşmayla odaya bağlı tüm üyeler ve çalışanları ile oda personelinin; oteldeki konaklama, restoran, David People King Boss gibi hizmetlerinden indirimli faydalanması sağlanmış olup bu ayrıcalıklar üyelere duyurulmuştur. Başkan Kocacık protokol sırasında; yapmış olduğumuz anlaşmalar ile meslektaşlarımıza her alanda özel fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Best Western Premier ile yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum, dedi.

BW Premier Halkla İlişkiler Müdürü Çakar ise; bu tür işbirliklerini fazlalaştırmayı hedeflediklerini,  Sakarya’da hizmet veren tüm sivil toplum kuruluşları ve odalar ile devamlılık esasıyla çalışmak istediklerini söyledi. İmzalanan protokolün bir yıl boyunca geçerli olduğunu ve her iki tarafa da memnuniyet vermesi dilediğini ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER