“Best Of Rumeli” Ödül Töreni’nin Konuğu Oldular

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şehit ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen “Best Of Rumeli” Ödül Töreni’ne katıldı.

“Best Of Rumeli” Ödül Töreni’nin Konuğu Oldular
banner3

Özel davetli olarak

Sakarya’nın en çok faaliyet gösteren dernekleri arasında yer alan Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şehit, beraberindeki Başkan Vekili Vedat Selamet, Başkan Yardımcıları İbrahim Koşutan, Ethem Feratoğlu ve Malik Geniş ile birlikte; Federasyon Genel Başkanı Kamuran Atakan’ın davetlisi olarak, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda (CRR) düzenlenen “Best Of Rumeli” Ödül Töreni’ne katıldı.

İstanbul’u feth ettiler

Törende; aynı zamanda federasyon Üyesi olan; Derneğinde 24. Dönem İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile de bir araya gelen Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yöneticileri; tören öncesinde de; Hıdiv Kasrı, 15 Temmuz Şehitler Anıtı, Nakkaştepe Millet Bahçesi, Büyük Çamlıca Camisi ve Tarihi Galata Kulesi’ni de ziyaret etme fırsatını buldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER