BEM-BİR-SEN Üyeleri Erenler'de Bir Araya Geldi

Yerel Yönetimler ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi Erenler Payidarbahçe’ de düzenlenen yemekte bir araya geldi.

BEM-BİR-SEN Üyeleri Erenler'de Bir Araya Geldi
banner3

Erenler’de Bir araya geldiler

BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi ve Erenler Belediyesi arasında imzalan sosyal denge sözleşmesi sonrası BEM-BİR-SEN yönetim kurulu üyeleri ve Erenler Belediyesi BEM-BİR-SEN’li çalışanlar Payişdarbaçe’de düzenlenen yemekte bir araya geldi. Programa Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, BEM-BİR-SEN Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Erenler Temsilcisi Arif Ergin ve Erenler Belediyesi sendikalı çalışanlar katıldı. 

Başkan Öztürk’e Teşekkür ettiler

Programda sendika Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali konuşmasında “ BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi ve Erenler Belediyesi arasında imzalanan ve memurların ekonomik durumlarını etkileyen sosyal denge sözleşmesi ve Belediye personeline karşı büyük bir duyarlılık göstererek hizmet üretmesinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür ederiz” diyerek Başkan Öztürk’e teşekkür mahiyetinde  günün anısına binaen hediyelerini taktım etti.

Başkan Öztürk ise konuşmasında  “ BEM-BİR-SEN her zaman işçinin hakkını koruyan, değerlerine sahip çıkan bir sendika olarak biliniyor. Sendikal faaliyetlerini son derece olumlu şekilde sürdürüyorlar. Başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                        

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER