Belediyeden vergi uyarısı

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Belediyeden vergi uyarısı
banner3

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor. Vatandaşların hafta içinde veznelerde sıra beklememesi için Adapazarı Belediyesi Mali Hizmetler Gelir Müdürlüğü veznelerinin hafta sonu da hizmet vereceği bildirildi.

ÖDEMELER KREDİ KARTI İLE YAPILABİLECEK
Adapazarı Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada Emlak ve İşyeri, Çevre Temizlik vergisinin 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs Cumartesi günü sona ereceği hatırlatıldı. Mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini zamanında ödemeleri gerektiği belirtilen açıklamada ödemelerin belediye veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapılabileceği belirtildi. Belediyeden yapılan açıklamada veznelerin hafta sonu da açık olacağı belirtildi. Mükelleflerin her hangi bir mağduriyet yaşamaması ve gecikme cezası ödememeleri için zamanında ödeme yapması gerektiği belirtilen açıklamada veznelerin hafta sonlarına denk gelen 10-11-17-18-24-25 Mayıs ve son gün olan 31 Mayıs günleri de açık olacağı bildirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER