“Belediye-SASKİ-DSİ İşbirliği”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın geçen hafta SASKİ ziyaretinin ardından, Genel Müdür Demirci’de DSİ yetkilileriyle birlikte Karasu Belediyesi’ne gelerek sorunları dinledi.

“Belediye-SASKİ-DSİ İşbirliği”
banner3

“Genel Müdür Karasu’da”

SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Başkan Sarı’nın ziyaretinin ardından Karasu’ya geldi. Belediyede yetkililerle görüşen Demirci, 2021 yılında yapılacak Su Şehri Toplantısı’nın ilimiz Sakarya’da gerçekleştirileceğini belirterek; “Karasu Belediye Başkanı Sayın İshak Sarı geçtiğimiz hafta bizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yaptığı ziyaret kapsamında Karasu genelinde yaşadıkları sıkıntıları bizlere aktardılar. Bizler de bugün kendilerini makamında ziyaret ederek hem iadeyi ziyaret yapmış olduk, hem de ilçede yaşanılan sıkıntıları detaylarıyla öğrendik. Belediye, SASKİ ve DSİ işbirliğiyle bu sorunları en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için gayret göstereceğiz. Başkanımız İshak Sarı’dan içme suyu, yağmur suyu, göl ve kanallarla ilgili projeler istedik. Sakarya’mıza her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

Başkan İshak Sarı ise; “Belediye, SASKİ ve DSİ işbirliğiyle ilçemiz adına önemli çalışmalara imza atacağımız kanaatindeyim. SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci ile geçen hafta yaptığımız görüşmelerin detaylarını bugün gerçekleştirdiği ziyaret esnasında konuştuk. İçme suyu, yağmur suyu, göl ve ilçemizde bulunan kanallarla ilgili yaşadığımız sorunları tüm detaylarıyla anlattık. Bu başlıklarla ilgili projelerimizi de en kısa zamanda hazırlayıp kendisine sunacağız. Attığımız her adım Karasu’nun geleceği içindir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER