Bayan Balkanlıoğlu, YÖÇEYDER Tarafından Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu, Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER) tarafından yetim ve öksüz çocuklar yararına düzenlenen etkinliğe katıldı.

Bayan Balkanlıoğlu, YÖÇEYDER Tarafından Düzenlenen Etkinliğe Katıldı
banner3

Bayan Balkanlıoğlu ile birlikte Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Vali yardımcıları, Kaymakam ile daire amirleri eşlerinin de katıldığı etkinlikte, dernek bünyesinde faaliyet gösteren Anne-Çocuk Komisyonu üyeleri tarafından kendi el emeği masa örtüsü, çanta, takı gibi sergilenen ürünler yetim ve öksüz çocuklar yararına satışa sunuldu.

1996 yılında hayırseverler tarafından yetim ve öksüz çocuklar ile onların zor durumda kalan ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının çözülmesi için Sakarya' da kurulan bir dernek olduklarını ifade eden Derneğin Koordinatörü Gülşen Gürarda, çocuklara başta eğitim olmak üzere sağlık, barınma, sosyal ve kültürel alanda en iyisini vermeyi kendilerine ilke edindiklerini söyledi.

Beraberindekiler ile birlikte stantları gezerek el emeği göz nuru ürünleri inceleyen Bayan Balkanlıoğlu, böylesi organizasyonlara her zaman destek vereceklerini belirterek dernek üyelerini ve katılımcıları duyarlılıklarından dolayı tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER