Basketbol Oyuncularından Kerem Özkan Yılmazer'i Ziyaret Etti

Ülkemiz  Basketbol  1. Ligi’nde ilimizi temsil eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı oyuncularından Sapancalı  Kerem Özkan, ailesi ile birlikte Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret etti.

Basketbol Oyuncularından Kerem Özkan Yılmazer'i Ziyaret Etti
banner3

Sapanca Belediyesi’nin sporun her branşını toplumda yaygınlaştırmak için düzenlediği sportif etkinlikleri her fırsatta medyadan takip ettiğini ifade eden basketbolcu Özkan, basketbol sporu konusunda Sapancalı gençlere her zaman yardımcı olacağının sözünü verdi ve Başkan Yılmazer’e takım arkadaşlarının imzalarını taşıyan 54 numaralı formasını hediye etti.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı’nın Sakaryalı tek sporcusu ve Sapanca’nın evladı Kerem Özkan’ın ailesi ile birlikte kendisini ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Yılmazer, Kerem Özkan’ın takımının en önemli sporcularından biri olması nedeniyle de ayrıca gurur duyduğunu vurguladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı’nın Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi’ne yükseleceğine yürekten inandığını sözlerine ekledi ve Sapancalı basketbolcu Kerem Özkan’a üstün başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER