BAŞKANLAR YENİ DÖNEMİ KONUŞTU

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve yönetimini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. Ziyarette başkanlar yeni dönem işbirliğini de konuştu

BAŞKANLAR YENİ DÖNEMİ KONUŞTU
banner3

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya şehrin sanayi ve ticaretine yön veren SATSO’nun başkan ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkan Vekili Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Bünyamin Müftüoğlu ile Doğan Çatalbaş ile sohbet eden Başkan Kaya başkan ve ekibine başarılar diledi.

YÖRESEL ÜRÜNLER ÜRETİM MERKEZİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya SATSO’nun yeni yönetimine kadın istihdamına ciddi katkı verecek bölge üreticisinin ürünlerinin işleneceği tesis hakkında bilgiler verdi. Başkan Kaya “12 dönüm alan üzerine kurduğumuz ve SATSO Kadın girişimciler ile işbirliği yaptığımız tesisimiz hizmete açılmayı bekliyor. Sadece kadınların çalışacağı tesisten elde edilecek gelirle yetim ve öksüz çocuklarımıza burs vermeye devam edeceğiz. Böylesine önemli bir projede SATSO ile işbirliği yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İŞBİRLİĞİMİZ ŞEHRE KATKI VERECEK

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, şehrin güneyinin kalkınması çiftçinin ürünlerinin işleneceği Gıda İhtisas OSB konusunda gelinen son noktayı da SATSO Başkanı Altuğ ve yöneticilerine aktardı. Başkan Kaya “gıda ihtisas OSB bölge ekonomisine ve ülke ekonomisine ciddi katkı verecek. Şu anda kurulum aşamasında işler planladığımız şekilde ilerliyor. İlerleyen evrede şehrimizin ticaret ve sanayisine yön veren SATSO’dan ciddi katkı bekliyoruz. Yatırımcı ve planlama konusunda birlikte çalışmalıyız. İşbirliğimiz şehrimize katkı verecek” dedi.

YATIRIMCI KONUSUNDA DESTEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ ziyaretten duyduğu memnuniyeti  ifade ederek “Ortak paydamız Sakarya. Şehrimizin kalkınması, ekonomimizin ileriye gitmesi hepimizin gayesi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ve Gıda İhtisas OSB’de üzerimize düşen ne varsa yerine getiririz. Özellikle doğru yatırımcının bölgeye gelmesi hususunda katkımız olacaktır” dedi.

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın A. Akgün Altuğ ve yeni yönetim kurulu üyelerine ziyaret ettik. Yeni yönetime başarılar diledik.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER