Başkanı İspiroğlu, Koltuğunu Aysima Sarı'ya Devretti

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak koltuğunu 6. Sınıf öğrencisi Aysima Sarı’ya devretti.

Başkanı İspiroğlu, Koltuğunu Aysima Sarı'ya Devretti
banner3

Karasu Sezi Eratik Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Aysima Sarı, Başkan Mehmet İspiroğlu’nun yerine Başkanlık koltuğuna oturarak bir takım isteklerde bulundu. Başkan İspiroğlu’nun koltuğuna oturan Aysima, ilk yapacağı hizmetin Sosyal Belediyecilik anlayışı ile her sokağa bir çocuk parkı yapmak ve her yaş gurubunu kapsayacak spor alanlarını oluşturmak oldu.

“Müdürlere Talimat Verdi”

Temsili olarak Başkan İspiroğlu’nun koltuğuna oturan Aysima, toplantı sırasında Fen İşleri Müdürü Gökhan Reis ile telefon görüşmesi yaparak okulu için gerekli olan ihtiyaçların talimatını verdi. Aysima Sarı görüşmede şu ifadelere yer verdi; “Dünyada ilk ve tek çocuklara adanmış bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’ye kutlu olsun. Özellikle Şehitlerimizin canları pahasına korudukları bu ülkeyi bende canım pahasına koruyacağımın ve Ülkemin ileriye gitmesi için çok çalışacağımın sözünü veriyorum. Beni bu makama layık gören Okul Müdürüm Servan Sever’e ve Sayın Karasu Belediye Başkanımız Mehmet İspiroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu adına misafirleri kabul eden Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur ise; “Geleceğin büyükleri değerli yavrularımızın her birini ileride başarılı ve vatanına faydalı bireyler olarak görmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  23 Nisan hepimiz için büyük bir gurur günüdür. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı olmasının yanında, milletimiz ve ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır. Bu vesileyle tüm hizmetlerimizi yavrularımızı gülümsetebilmek için planlıyoruz ve bu olgu ile hayata geçiriyoruz” dedi.

Program sonunda, Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur, Aysima Sarı’ya çeşitli hediyeler sundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER