banner28

Başkan Yılmazer, Sapanca İlçesi'ne Yeni Yollar Kazandırıyor

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol İşleri Şefliği Güldibi Mahallesi Otoban Caddesi’ne bağlantılı yeni sokaklar açıyor.

Başkan Yılmazer, Sapanca İlçesi'ne Yeni Yollar Kazandırıyor
banner3

Açılan yeni sokakların halkın ihtiyacına cevap verecek şekilde, toplam 300 metre uzunlukta ve 10 metre genişlikte açılmasını sağlayan Sapanca Belediyesi ekiplerinin bu yolları açmasına, cadde üzerinde yer alan arazi ve parsel sahipleri de yol terklerinde bulunarak katkı veriyor.

Yeni açılan sokakların boylu boyunca dekoratif perde duvarlarla tamamlandığını açıklayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Otoban Caddesi bağlantılı yeni sokakların açılmasının elzem olduğunu ve yeterli genişlikte açılan sokakların perde duvarlarla bezenmesiyle, yol zemininin asfalt veya parke taşıyla daha güzel ve ihtiyaçlara uygun bir konseptte düzenleneceğini belirtti.

Otoban Caddesi bağlantılı yeni sokaklar için yol terklerinde bulunan vatandaşların takdire şayan bir davranışta bulunmalarından ötürü hepsine tek tek teşekkürlerini sunduğunu sözlerine ekleyen Başkan Yılmazer, Sapanca İlçesi’nin genelinde ilçeye yeni cadde ve sokaklar kazandırma çalışmalarında vatandaşın duyarlılığını ve belediye çalışmalarına katkı vermesinin, ne kadar doğru çalışmalar içinde bulundukları konusuna  önemli bir destek olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER