banner28

Başkan Yılmazer İş Adamı Nafi Güral'a Plaket Ve Berat Takdim Etti

Son yıllarda Sapanca’da gerçekleştirdiği yatırımlarla adından söz ettiren Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve eşi Gülsüm Güral ile Sapanca Güral Otel Genel Koordinatörü Kadir Ay, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in davetlisi olarak, Başkan Yılmazer’i ziyaretlerinde kendilerine Başkan tarafından teşekkür plaketi ve berat takdim edildi.

Başkan Yılmazer İş Adamı Nafi Güral'a Plaket Ve Berat Takdim Etti
banner3

Güral Otel başta olmak üzere Kütahya Porselen’in Sapanca’daki yeni inşa edilen alışveriş merkezi gibi yatırımları konusunda Başkan Yılmazer’e bilgiler veren Nafi Güral, Sapanca’da gerçekleştirdiği yatırımlardan dolayı çok mutlu olduğunu ve Sapanca’daki her yatırımın ilçe sosyoekonomik yaşamına kattıklarıyla tam bir doku uyuşumu sağladığından söz etti. Sapanca’ya yeni yatırımlarla destek vermek amacını daima sürdüreceğini de belirten Güral, yatırımları konusunda Başkan Yılmazer’le de uyum sağlamış olmaktan dolayı da mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Nafi Güral gibi girişimci bir değeri makamında misafir etmekten dolayı çok memnun kaldığını ifade eden Başkan Yılmazer, Nafi Güral’ın eşi Gülsüm Güral’a da kendisini ziyaret etmiş olmasından dolayı nezaketli tutumundan ötürü ayrı teşekkürlerini iletti. Nafi Güral’a Özel bir teşekkür plaketi ile turizme yönelik bir hizmet beratı takdim eden Başkan Yılmazer, Nafi Güral ve eşi Gülsüm Güral’a ziyaretlerinden dolayı bir kez daha tüm samimiyeti ile teşekkür ederek, Nafi Güral’ın Sapanca’ya yatırımlarının sürecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER