banner28

Başkan Yılmazer'in Zafer Bayramı Mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ıncı yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yılmazer'in Zafer Bayramı Mesajı
banner3


96 yıl önce Türk milletinin tarihin sayfalarına kahramanlık destanlarından birini daha altın harflerle yazdırdığının altını çizen Başkan Yılmazer, “30 Ağustos Türk Milletinin tarihte dönüm noktası sayılacak zaferlerinden birisidir” dedi ve mesajında;

“30 Ağustos Zaferi her karışı şehit kanlarıyla sulanmış bin yıllık vatanımızı parçalamak isteyenlerin suratlarına bir tokat gibi inen mesajdır. Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Türk milletinin bağımsızlığını ve özgürlüğünü tüm dünyaya haykırdığı bir gündür.  30 Ağustos Türk Milletinin yeni ve aydınlık bir döneme girdiği tarih olmuştur. Hiç kimsenin boyunduruğu altına girmemiş olan Türk Milletinin vatan sevgisi, birlik, dirlik ve beraberliği dünya dönmeye devam ettiği sürece devam edecektir. Tarihe altın harflerle yazılan bu zafer dün olduğu gibi bugün de bizlere ilham vermeye içimizdeki ve dışımızdaki hainlere karşı tek bilek tek yürek dimdik ayakta durmamızı sağlayacaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı aynı coşkuyla kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı şükran ve rahmetle anıyor, vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.   

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER