Başkan Yılmazer Her Hafta Bir Mahallede

Sapanca Belediye Başkanı Göl Mahallesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Yılmazer Her Hafta Bir Mahallede
banner3

Sapanca ilçesi’ nin göle nazır mahallelerinden biri olan Göl Mahallesi’ nde çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yılmazer, çalışmaları büyük bir verimle sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden çalışmalar hakkında hem bilgiler aldı hem de mahallenin diğer sokaklarında yapılması gereken çalışmaların hangi ivedilikle programa alınması konusunda talimatlar verdi.

Cadde ve sokaklarda eksiklikler için vatandaşın talebi beklenmeyecek

Göl Mahallesi’ nin cadde ve sokaklarında teknik anlamda hangi çalışmaların sürdürüldüğünün ve sürdürülmesi gerektiği konusunda bizzat ilgili güzergahlarda değerlendirmelerde bulunan Başkan Yılmazer, mahallelerde ilgili eksiklikler ve yetersizlikler konusunda vatandaşın taleplerini beklemeden harekete geçilmesi gerektiğinin altını özenle çizdi.

Son olarak düzenlemesi sürdürülen ve sokağın bir yanında toprak kaymasını önleyecek istinat duvarını da yerinde inceledi

Çesanlı betonla düzenlemelerde bulunulan  cadde ve sokakları inceleme fırsatı bulan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, hayata geçireceği yeni dönem planlamaları doğrultusunda her hafta bir mahallede ve devamında dönüşümlü olarak diğer mahallelerde de hangi ihtiyaçlara göre bir çalışma programı çıkarılacağı konusunda, teknik yetkililerle birlikte inceleme gezilerini sürdüreceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER