Başkan Yılmazer'den, SATSO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Sapanca Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ve Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yılmazer'den, SATSO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmazer ve Gümüşel, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a ve ekibinin yeni görevlerinde başarılar dilediler.  Sapanca Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “SATSO sanayi ve ticaret hacminin artmasına katkı sağlayacak önemli bir kurumdur. Sapanca Belediyesi, olarak gerek iş dünyası gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla ortak paydaşlar olarak birçok proje çalışmalarında bulunuyoruz. Görüyoruz ki, SATSO’nun yeni yönetiminde çok kıymetli iş adamlarımız var. İnşallah SATSO yeni yönetimi yeni hizmetlere imza atmaya devam edecektir” dedi.

 

Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, “Bizler hizmet etmek için göreve talip olduk. Ben değil biz varız, hepimiz yaşadığımız yere katkılar sağlamak için varız” diye konuştu.  

 

Söz konusu ziyaret iyi dilek ve temennileri ile sona erdi. SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ, yapılan ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER