Başkan Yılmazer'den Öğretmenlere Anlamlı Jest

Öğretmenler Günü’ nde Atatürk Anıtı’ ndaki törene katılan Başkan Yılmazer, törenden sonra ilçede bulunan tüm okulları gezdi ve okul müdürlerine tüm öğretmenler adına çiçek takdim ederek, Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Yılmazer ziyaretlerinden sonra, Sapanca Belediyesi Düğün Salonu’ nda hazırlanan programa katıldı.

Başkan Yılmazer'den Öğretmenlere Anlamlı Jest
banner3

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Öğretmenler Günü nedeniyle Sapanca Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk Anıtı’ ndaki törene katılarak, sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede’yi makamında ziyaret etti ve ilçedeki tüm öğretmenler için kendisine sembolik olarak çiçek sunarak, Müdür Dede’ye Öğretmenler Günü tebriklerini iletti.

Sapanca’ daki eğitim kurumları ve eğitim seviyesi konusunda kısa ve yararlı bir görüş alışverişinde bulunan Başkan Yılmazer, bu ziyaretten sonra ilçede bulunan bütün eğitim kurumlarının müdürlerini ziyaret ederek ve her okul müdürüne ayrı ayrı çiçekler takdim etti ve Öğretmenler Günü’nü kutladı. Okulları ziyaret Programı’nda, Sapanca Belediyesi Kırkpınar Kültür Merkezi’ ndeki çeşitli kurslarda eğitmenlik yapan öğretmenleri de unutmayan Başkan Yılmazer, onlara da tek tek çiçekler sunarak Öğretmenler Günleri’ ni kutladı.

Son olarak Sapanca Belediyesi Düğün Salonu’ nda düzenlenen ve Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçek, Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ile öğretmenlerin hazır bulunduğu Öğretmenler Günü kutlama programına katılan Başkan Yılmazer, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün, öğrenciler ve öğretmenler arasında düzenlediği çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödüller takdim etti. Program’da konuşan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’ nü bir kez daha kutlayarak, ilçede eğitim konusundaki tüm sorunlarda eğitim camiasının her zaman yanında olacağını ve eğitim konusundaki her ayrıntının bir eğitimci olarak kendisini de daima yakından ilgilendirdiğini belirterek, Sapanca’ da görev yapan tüm öğretmenlere bir kez daha müjde verdi ve Sapanca’ ya tam donanımlı ve konaklama imkanı bulunacak modern bir öğretmenevi kazandırılacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER