banner28

Başkan Toçoğlu Müjde Verdi

Sakarya  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Tocoğlu , Sakaryanın  ilçelerinde Büyükşehir sorumluluğundaki bütün mahalle yollarını tamamlamak için çalışmaların sürdüğünü belirterek, mevcut yolların da standartlarını artırdıklarını dile getirdi.

Başkan Toçoğlu Müjde Verdi
banner3

TEŞEKKÜR ETTİ

Karapürçek ilçesinde SASKİ tarafından 33 Milyon TL'lik altyapı açılışında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun yanına giden Recep Yavuz isimli vatandaş, "Başkanım, Karapürçek ilçemiz yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İlçemiz sizlerin ve Karapürçek Belediye Başkanımız Orhan Yıldırım ile kalkındırıyorsunuz ama şu bizim Karapürçek yolumuza el atsanız sizlere duacı oluruz" dedi.

 

MÜJDE VERDİ

Karapürçek - Pekşenler Yolu, ilçe merkezine ve birbirine bağlayan yollarda çalışmaların önümüzdeki günlerde tamamlanacağını kaydeden Başkan Toçoğlu , “Karapürçek İlçesi’nin Pekşenler ve Çaybaşı  Mahalleleri ile  mahallelerinin birbiriyle merkeze ulaşımını sağlayacak olan 17 kilometre uzunluğundaki hattın ilk etapta Pekşenler - Çaybaşı sapağına kadar Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak kamulaştıracağız ve ilk etapta yolu başlayacağız. Çaybaşı Mahallemiz ile Karapürçek arasını ise Karayollları Bölge Müdürlüğü yapacak. Şimdiden Bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER