Başkan Soğuk Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ferizli Belediyesi Hizmet binasında düzenlenen Muhtarlar toplantısı, dilek ve temennilerle geçti. Başkan Soğuk 2017 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm İslam Coğrafyasına Huzur, Birlik, Kardeşlik ve Barış getirmesini, terörün bittiği barışın hâkim olduğu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Başkan Soğuk Muhtarlarla Bir Araya Geldi
banner3

Başkan Soğuk, 2017 Yılının ilk Muhtarlar toplantısında, son dönemde Türkiye’de gelişen olayları değerlendirdi. İstanbul Ortaköy’de yaşanan son terör olayına değinen başkan Soğuk, yaşanan hain terör saldırısını kınayarak dünden daha çok kenetlenmemiz gerekiyor dedi. Terör örgütlerinin ortak hareket ederek ülkemizi istikrarsızlaştırmaya çalıştığını vurgulayan Başkan Soğuk, “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Huzur ve istikrarımıza karşı planlanmış büyük bir oyunla karşı karşıyayız. Türkiye Cumhuriyeti artık eskisi gibi değil, çok güçlü bir ülke haline geldik. Bu büyük oyunu Allah’ın izniyle Devlet millet el ele verip birlik kardeşlik ruhu içerisinde bozacağız. Bizler, ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ düşüncesiyle büyüdük. Yardıma ihtiyacı olan komşumuza da yardım eden bir milletiz. Halep’e yaptığınız yardımlardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Dedi.

SASKİ, SEDAŞ ve Belediye birim amirlerinin de katıldığı toplantıda dilek ve temennilerin ardından muhtarların talepleri dinlendi. Son bir ayın değerlendirildiği istişare toplantısında muhtarlar hizmetlerden memnun olduklarını, hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER