banner28

Başkan Öztürk'ten Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Öztürk'ten Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Makamında ziyaret ettiler

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte AK Parti Sakarya Milletvekili ve Seçim işlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u Ankara’da makamında ziyaret ettiler.  Ziyarette Başkan Öztürk ve Kıratlı Ali İhsan Yavuz’a yeni görevinde başarılar dileyerek Sakarya üzerine yapılan projeler ve gündemiyle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

Yeni görevinde başarı dilediler

Ziyarette Başkan Öztürk “ Çok değerli Milletvekilimiz örnek çalışmalara imza atarak görevlerini başarı ile yerine getirmiştir inanıyorum ki yeni görevinde de başarılı çalışmalara imza atmaya devam edecektir. Milletvekilimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah ülkemize ilimize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin” diyerek Kıratlı ile birlikte Yavuz’a kaftanlı tablo hediye ettiler.

 

Teşekkür etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztürk ve Kıratlı teşekkür etti.

 

Ayrıca Başkan Öztürk ve Kıratlı Ankara ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Refik Tuzcuoğlu, Hamza Dağ ve Mehmet Özhaseki’yi de makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER