Başkan Öztürk'ten TÜMSİAD ve STB'ye Ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte TÜMSİAD Sakarya Şubesi ve Sakarya Ticaret Odasına ziyarette bulundu.

Başkan Öztürk'ten TÜMSİAD ve STB'ye Ziyaret
banner3


Başkan Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmezi makamında ziyaret etti. Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette Ölmez, iş dünyası ve TÜMSİAD ’ın faaliyetleri hakkında Başkan Öztürk’e bilgi verdi. Ziyaret ardından Başkan Öztürk Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı’yı makamında ziyaret ederek Adem Sarı ve yeni yönetimine, yeni görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

“Birlik ve Dayanışma İçerisindeyiz”

Erenlerin geniş sanayi ağına sahip olduğunu belirten Başkan Öztürk “ Sakarya’nın en yoğun sanayi siteleri ilçemiz sınırları içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla ilçemizin sahip olduğu potansiyeli göz önünde bulundurarak sanayici iş adamlarıyla birlikte ekonomimize katkı sağlamak adına birlik ve dayanışma içerisindeyiz “ diyerek TÜMSİAD Şube Başkanı Ölmez ve yönetim kurulana çalışmalarında başarılar diledi.

“Yeni Görevlerinde Başarılar Diliyorum”

TÜMSİAD ziyaretinin ardından STB’ ye ziyarette bulunan Başkan Öztürk “ Adem Bey ve yeni yönetim kurulunun güzel projelere imza atmaya devam edeceğine inanıyorum. Yeni yönetime çalışmalarında başarılar diliyor ve yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Her iki kurumda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Öztürk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerin iletti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER