banner28

Başkan Öztürk'ten Rektör Savaşan'a Ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan’a hayırlısı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Öztürk'ten Rektör Savaşan'a Ziyaret
banner3

Makamında Ziyaret Etti

Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nın da bulunduğu ziyarette Başkan Cavit Öztürk, Sakarya Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı makamında ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yeni görevinde başarılar diledi

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Savaşan ve Başkan Öztürk, görüş alışverişinde bulundu, karşılıklı ilişkilerin gelişerek devam etmesini diledi. Rektör Savaşan’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Öztürk “ Sakarya Üniversitemizde Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan Bey’in yeni görevini başarı ile icra etmesini ve yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Teşekkür etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Savaşan üniversite-şehir işbirliği açısından kamu kurum ve kuruluşlarıyla bağlantıların çok güçlü olmasının önemine değindikten sonra ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER