Başkan Öztürk'ten Emniyet Müdürlüğüne Anlamlı Ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Türk Polis Teşkilatının 173. Yıl Dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Sakarya Emniyet Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Öztürk'ten Emniyet Müdürlüğüne Anlamlı Ziyaret
banner3

Polis Haftasını Kutladı

Başkan Öztürk Polis Teşkilatının 173. Yıl Dönümü ve Polis Haftası sebebi ile gerçekleştirdiği ziyarette makamında ziyaret ettiği Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Emniyet Teşkilat mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

Polis Teşkilatımıza Minnettarız”

Ziyarette Başkan Öztürk “ 173 yıldır milletimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlayan birlik ve beraberliğimizin devamı için büyük bir özveri ile çalışan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutluyorum. Vatanın, huzurunu ve milletin bekçiliğini yapan ve  ‘önce vatan, sonra vatan’ diyen Polis Teşkilatımıza minnettarız. Bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, Gazilerimizi ve şerefle emekli olmuş tüm polislerimizi minnetle yad ediyorum. Halen görevini fedakarlık ve özveri ile sürdüren polislerimize de görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Kaya ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkürlerin iletti.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER