Başkan Öztürk Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ile birlikte “ 19 Ekim Muhtarlar Günü” sebebi ile Erenler Muhtarlar Derneğinde ilçe muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Öztürk Muhtarlar İle Bir Araya Geldi
banner3

Erenler Muhtarlar Derneğine yapılan ziyarette Başkan Öztürk ve İlçe Kaymakamı Karabulut Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve İlçe mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayan Başkan Öztürk ve İlçe Kaymakamı Karabulut muhtarlara çalışmalarında kolaylıklar diledi.

“Muhtarlarımızla uyumlu ve koordineli çalışıyoruz”

İlçede ki 33 mahalle muhtarının bir araya geldiği programda Başkan Öztürk Muhtarların önemli görevler üstlendiğine dikkat çekerek “Halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Bu güne kadar muhtarlarımızla uyumlu ve koordineli bir şekilde ilçemizde birçok hizmeti birlikte gerçekleştirdik. Aynı heyecanla ilk gün ki aşkla nice projeleri birlikte hayata geçirmeyi diliyor, muhtarlar gününüzü kutluyorum. Bu gün vesilesiyle, tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum” dedi.

 

“Muhtarlık fedakarlık müessesidir”

Muhtarların demokrasinin mihenk taşları olduğunu belirten İlçe kaymakamı Karabulut ise konuşmasında “ Demokrasinin olmazsa olmazları mihenk taşları Muhtarımız mahallelinin derdine derman olmaya çalışarak çok önemli görevi yerine getirmektedir. Dolayısıyla Muhtarlık fedakârlık müessesedir. Bu zor görevi hakkıyla yapan muhtarlarımızın gününü kutluyorum" dedi.

 

Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ise tüm ilçe muhtarları adına yaptığı konuşmasında Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İlçe Kaymakamı Salih Karabulut’a ziyaretleri için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER