banner28

Başkan Kazan Veda Ziyeretlerine Yargı Camiası İle Başladı

Sakarya Barosunda 22 yıllık bir geleneği yıkarak iki dönem üst üste seçilen Baro Başkanı Av. Zafer Kazan görevi devretmeye hazırlanıyor.

Başkan Kazan Veda Ziyeretlerine Yargı Camiası İle Başladı
banner3

2016 Yılında yapılan seçimlerde ikinci kez Baro Başkanı seçilen Başkan Kazan, yeni dönemde aday olmayacağını açıklamasının ardından veda ziyaretlerine başladı.

Veda ziyaretlerine Yargı camiasından başlayan Başkan Kazan Bölge Adliyesi Mahkemesi Başsavcısı Mustafa Çatal ve Başkanı Nuri Koçer’i makamında ziyaret etti.

İLİMİZ İÇİN KAZANIM

Açılması için çok mücadele ettikleri Bölge Adliyesi Mahkemesinin faaliyete geçmiş olmasından dolayı memnun olduklarını ifade eden Başkan Kazan bu mahkemenin ilimiz için bir kazanç olduğunu söyledi. Bölge Adliyesi ile birlikte ilimizde hizmet verecek olan BAM Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çatal ve Başkanı Nuri Koçer’i tanımış olmaktan da ayrıca memnun olduğunu söyleyen Başkan Kazan: “Sizin gibi tecrübeli yargıçlar ve savcılar ilimiz için bir kazanım olacaktır. Umarım Sakarya’mıza uzun yıllar hizmet edersiniz. Sizleri de bu kısıtlı sürede tanımış olmaktan dolayı ayrıca memnun oldum. Baro Başkanlığı görevini bırakıyorum, ama ben bu şehrin avukatıyım, her zaman yargı camiamızla birlikte olmaya, bu şehre hizmet etmeye devam edeceğim. Bir yandan sizlere veda ederken bir yandan Bölge Adliyesi Mahkememizin ilimize hayırlı olması temennisi ile başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER