banner28

'Başkan İspiroğlu, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

'Başkan İspiroğlu, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor'
banner3

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 24 Haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Günün bir bölümünde Karasu’da STK temsilcilerine ziyarette bulunan İspiroğlu, günün diğer bölümünde ise mahalle, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

“Gençlere Güvenmek Geleceğimize Sahip Çıkmaktır”

Hafta sonu ve hafta için mahalle sakinleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve esnaflarla bir araya gelen Başkan İspiroğlu; “Durmak yok, yola devam diyerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Hafta sonu ve hafta içi mahalle ziyaretlerimiz kapsamında Kızılcık, Kurudere, Yeşilköy, Yenidoğan, Yassıgeçit, Ortaköy ve Limandere mahalle sakinlerimiz ile bir araya gelerek 24 Haziran’daki seçimler için destek istedik. Özellikle gençlerimize bu seçimde büyük görev düşüyor. Türkiye’nin gelecek hedefleri onlara emanet. Onlar bizim bugünümüz, yarınımız ve geleceğimiz. Onlara güvenmemek, inanmamak geleceğimize sahip çıkmamak demektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER