banner28

'Başkan İspiroğlu, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu'

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesiyle karne heyecanı yaşayan okullardan Karasu Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinin karne coşkusuna ortak olan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, okul bahçesinde düzenlenen törende öğrencilere karnelerini dağıttı. İlçe Kaymakamı Aziz Mercan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Okul İdarecileri ve Öğretmenleri ile velilerin hazır bulunduğu törende karnelerini alan öğrenciler yaz tatiline girmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadılar.

'Başkan İspiroğlu, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu'
banner3

Karnelerin dağıtımı sırasında en az öğrenciler kadar heyecanlı olduğunu belirten Başkan İspiroğlu; “Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de Karasu İlçe Protokolü olarak sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için yoğun mesai sarf ediyoruz. Yarın bizim bulunduğumuz koltuklarda sizler oturacak, ülkenin kaderine sizler imza atacaksınız. Sizler kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz Ülkemiz de o kadar iyi yere gelecektir” dedi.

“En Büyük Zenginliğimiz”

Çocukların, Ülkemizin en büyük zenginliği olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Mehmet İspiroğlu; “Bu gün öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olduk. Onlarla birlikte sıralara oturarak eski günlerimizi hatırladık. Siz çocuklarımız, geleceğimiz ve yarınlarımızsınız. Türkiye’nin yarınları olarak ülkemizi daha da büyüteceğinize yürekten inanıyor, hepinize hayırlı tatiller diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER