banner28

BAŞKAN İSPİROĞLU'NDAN 'EVET' ÇAĞRISI

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “16 Nisan’da mutlaka sandık başına gidiyoruz ve ülkemizin istiklali ve istikbali için “EVET” diyoruz” çağrısında bulundu

BAŞKAN İSPİROĞLU'NDAN 'EVET' ÇAĞRISI
banner3

Başkan İspiroğlu, referanduma sayılı günler kala toplumun tüm kesimleriyle buluşmaya ve referanduma destek çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde, anayasa değişikliği ve getirilecek yeni sistemi anlatmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalar doğrultusunda Konacık Mahallesi sakinleriyle buluştu. Konacık Mahallesi esnaf ve mahalle sakinlerine tek tek ziyarette bulunan Başkan İspiroğlu, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumda “EVET” için destek istedi.

İspiroğlu; “Ülkemizin güçlenmesini istemeyen dış güçler kalleşçe davranmaya devam ediyorlar. Üçüncü havalimanının yapımı, Avrasya tünelinin yapımı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapımı ve arkasından Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum oylamasından ne denli rahatsız oldukları ortada. Onlar rahatsız oluyorsa bilin ki doğru yoldayız ve bu yolda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devam etmeye kararlıyız. 16 Nisan referandumu sonrasında daha da güçlenerek, üzerimize oyun oynayanlara korku, bizlerden yardım bekleyen toplumlara ümit olacağız” dedi. 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Milli İrade Platformu ile gerçekleştirdiği Konacık Mahallesi gezisinde, Mahalle sakinlerine önemli uyarılarda bulunarak; “16 Nisan’da sandık başına gideceğiz ve “EVET” oylarımızla Türkiye’nin daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmesini sağlayacağız. En yüksek orandaki “EVET” oylarımız, Hollanda, Avusturya ve Almanya gibi ülkelerin suratına bir Osmanlı tokadı gibi inmelidir” dedi.

“Her Oya Sahip Çıkmalıyız”

İspiroğlu Konacık Mahallesi sakinlerine, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başta olmak üzere anayasa değişiklik maddelerine ilişkin bilgilendirmelerde bulunarak, ülkenin geleceği açısından bu sürecin büyük önem taşıdığını ve bir tek oyun dahi çok kıymetli olduğunu, her bir vatandaşın ülkesinin geleceğine sahip çıkması gerektiğini kaydetti. Gençlere 18 yaşında seçilme hakkı getirildiğini belirten Başkan İspiroğlu; “Artık gençlerimiz 18 yaşında Milletvekili, Belediye Başkanı, Muhtar olarak seçilebilecek. Bunun ülke ve gençler adına çok önemli bir kazanım olacağı kanaatindeyim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER