banner28

Başkan İspiroğlu'ndan Bayan Personeline Yemek

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun Eşi Tülin İspiroğlu, Karasu Belediyesinde görev yapan bayan personeller ile davetliler katıldı.

Başkan İspiroğlu'ndan Bayan Personeline Yemek
banner3

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatma Tatlı; “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde bir arada olmanın gururunu yaşıyorum. Etkinliğimize katılan tüm personellerimize teşekkürlerimi sunuyor sağlık dolu seneler diliyorum” dedi.

Kadınların tüm yaşam alanlarında daha etkin görevler üstlenmesinin zorunlu hale geldiğini ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun Eşi Tülin İspiroğlu; “İleri bir toplumun oluşması için öncelikle kadınlarımızın daha da güçlendirilmesi gerekiyor. Kadınlarımızın siyaset, hukuk, sağlık gibi birçok etkinlik alanlarının genişletilmesi, eşit fırsat ve olanaklarına sahip olmaları toplumumuz için büyük önem arz etmektedir. Barış dolu, huzurlu ve mutlu bir dünya düzeni temenni ederek tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER