banner28

Başkan Işıksu: “Başarılı Hizmetlerin Merkezi Adapazarı Olacak”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ağırlayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Toçoğlu’na desteği için teşekkür ederek, “Şehrimizin hizmet ve belediyecilik hafızasına çok büyük ve çok önemli katkıları olan Başkanımızın tecrübelerinden istifade edecek ve Adapazarı’mızı başarılı hizmetlerin merkezi haline getireceğiz.” dedi.

Başkan Işıksu: “Başarılı Hizmetlerin Merkezi Adapazarı Olacak”
banner3
Toçoğlu’ndan Işıksu’ya Ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Işıksu’nun çok başarılı bir seçim performansı gösterdiğini vurgulayan Toçoğlu, “Seçim sürecindeki çalışmaları ile farklılığını gösteren Mutlu Başkanımızın pozitif enerjisini hizmet dönemi boyunca göstereceğine inanıyorum. Makamlar gelip geçicidir, önemli olan şehre, insanına, geleceğine verilen katkıdır. Adapazarı’nın bu anlamda nasipli olduğunu düşünüyorum. Rabbim hayırlı hizmetler sunmayı nasip eylesin. Başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Adapazarı’mızı Çok Seviyoruz
ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işıksu, “Zeki Başkanımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum. Kıymetli Başkanımızın şehrimizin siyasetine, hizmet ve belediyecilik hafızasına çok büyük ve çok önemli katkıları olmuştur. Başkanımızın tecrübelerinden istifade ederek, büyük bir gayretle, zaman ve mekân gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Milletimizle istişare ederek projelerimizi hazırladık. İnşallah hep birlikte Adapazarı’mızı başarılı hizmetlerin merkezi haline getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER