BAŞKAN DOĞRUSEVER FABRİKAYI İNCELEDİ

“Erenler’in istihdamına önemli katkı sağlayacak” AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ilçe istihtamına katkıda bulunacak Falbatros Luggage firmasının açılış çalışmalarını yerinde inceledi ve bilgi aldı.

BAŞKAN DOĞRUSEVER  FABRİKAYI İNCELEDİ
banner3

YERİNDE İNCELEDİ

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ilçe istihtamına katkıda bulunacak Falbatros Luggage Seyahat Çantaları İmalat fabrikasının açılış çalışmalarını yerinde inceledi. Firma sahibi Necmi Palak ile bir araya gelen Başkan Doğrusever, ilçe teşkilatı ile birlikte fabrikanın istihdam konusunda Erenler’e sağlayacağı katkılar konusunda bilgi aldı.

DEVAM EDECEK

Ziyarette konuşan Doğrusever, “Kuruluş çalışmaları devam eden bu imalat fabrikasında yaklaşık 400 kişi istihdam edilerek Erenler’in işçi istihdamına büyük katkıda bulunulacak. Bu hususta Necmi Palak beyefendiye işlerinde başarılar dileyerek bu yatırımı Erenler’e yaptığı için teşekkür ediyorum. İlçe teşkilatı olarak bu denli yatırımcıların Erenler’e gelmesi ve istihdamımıza katkı sunması için çalışmalarımız durmadan devam edecek” dedi.

START YILBAŞINDA

Çalışmaları hakkında bilgi veren Necmi Palak, “Başkanımızın nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Siyaseten bu denli önemli isimlerin bizleri ziyaret edip halimizi, hatırımızı sorması, çalışmalarımızı yakından takip etmesi mutluluk verici. Bu yatırımı Erenler’e yaptığım için memnunum. İlk etapta 50 kişi ile deneme üretimlerine başlayıp yılbaşından sonra ise 400 kişi ile fabrikamızın açılışını gerçekleştirecek, üretime başlayacağız. Allah utandırmasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erenlerli
Erenlerli - 3 hafta Önce

Beşir bey fabrika ve işadamlarını inceleyene kadar teşkilat işlerini incelesen daha iyi olur sen ticaretten anlamıyorsun ticarette zarar ediyorsun

SIRADAKİ HABER