banner28

Başkan Dişli, Yol Açım Çalışmalarını İnceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Karadavutlu Köyü’nde başlanan yol açım çalışmaları ve tarla yollarının malzemeli tesviye çalışmalarını inceledi.

Başkan Dişli, Yol Açım Çalışmalarını İnceledi
banner3

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Karadavut Mahallesi’nde devam eden çalışmaları gezerek Fen İşleri Müdürü Derya Dinçer Şirvanlıoğlu’ndan bilgi aldı. Yol açım çalışmalarını kendisinin kullandığı arazi aracıyla denetleyen Başkan Dişli, “İmar uygulamaları tamamlanmış bölgelerde, vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Gelişime açık ve yapılaşmanın yoğun olduğu ilçemizde yeni yollara ihtiyaç duyulması sebebiyle yeni yollar açıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 2018 yılında  97 noktada yol açım çalışması yapılacak.Ayrıca ihale kapsamında Camili Mahallesi’nde 18 uygulaması yapılan yerlerde 4 bin metrelik yol açım çalışmasına başlandı.Açılan yeni yollarımız ve çıkmaz sokaklarımızla birlikte, mahallerde ulaşım daha da rahatlayarak vatandaşımıza büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

Başkan Dişli daha sonra Karadavut Mahallesi’nde köy kahvehanesini ziyaret ederek Mahalle Muhtarı Harun Ölmez ve köy halkı ile sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER