Başkan Dişli'ye Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirildi

Tekeler Mahalle Muhtarı Necdet Kabasakaloğlu ve Cengiz Topel İlköğretim Okulu Müdürü Murat Lort, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

Başkan Dişli'ye Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirildi
banner3

Tekeler Mahalle Muhtarı Necdet Kabasakaloğlu, Aza Faruk Tekeoğlu ve Cengiz Topel İlköğretim Okulu Müdürü Murat Lort Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti. Eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Dişli’ye teşekkür eden Okul Müdürü Murat Lort, “Gerek okulumuza gerekse öğrencilerimize sunmuş olduğu olanaklardan dolayı Sayın başkanımız Süleyman Dişli’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara katkı sağlamanın gayreti içinde olduklarını ifade ederek, “Adapazarı Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projeye destek vermeye çalışıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de; eğitim camiamızla birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlama devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Okul Müdürü Murat Lort tarafından Başkan Dişli’ye plaket takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER