banner28

Başkan Aydın Sert, Güven Tazeledi

Karapürçek İlçesinde faaliyet gösteren Karapürçek Tırcılar Kooperatifi Genel Kurulu’nda mevcut başkan Aydın Sert on yıldır kooperatif başkanlığına güven tazeledi.

Başkan Aydın Sert, Güven Tazeledi
banner3

Kooperatif binasında yapılan genel kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Karapürçek Tırcılar Kooperatif Başkanı Aydın Sert, "Genel kurulumuzun hayırlı olmasını yüce Allah'tan diler, hepinizi yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarım adına saygı, sevgi, muhabbetle selamlarım ve on yıldır bu onurlu görevi bana layık gördüğünüz için teşekkür ederim" dedi.

 

Yapılan konuşmanın ardından divan heyetinin seçimine geçildi. Verilen önergeyle Divan Başkanlığına Zeki Şimşek seçildi. Divan Başkanı Zeki Şimşek, alınacak kararların  hayırlı olmasını diledi.

 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın söylenmesinin ardından yönetim ve denetim kurulu raporu, bilanço ve gelir gider tabloları okundu. Daha sonra ise yönetim ve denetim kurulu ibra edilerek, 2017 yılı tahmini bütçesi karara bağlandı. Ardından yapılan seçimde mevcut Başkan Aydın Sert, yeniden Karapürçek Tırcılar Kooperatifi başkanı seçildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER