banner28

Başkan Alemdar Basın Bayramında Gazetecilere Misafir Oldu

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Sakarya Gazeteciler Birliği’nin düzenlemiş olduğu programa katılan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar; özgür, tarafsız ve objektif bir şekilde görevini yerine getiren basın kuruluşlarının demokrasinin en önemli lokomotiflerinden bir tanesi olduğunu ifade etti.

Başkan Alemdar Basın Bayramında Gazetecilere Misafir Oldu
banner3

Başarılar Diledi

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe’nin yanı sıra yerel ve ulusal gazete temsilcilerinin de yer aldığı programda basın çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Alemdar, tüm gazetecilerin ve basın çalışanlarının bayramını kutlayarak, çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Milletimizi En Güzel Şekilde Bilgilendirdi

Basın organlarının; kamu yararını gözeterek, milletimizi doğru haber alma noktasında bilgilendirme gayreti içerisinde olduğunu ifade eden Alemdar, “Bunun en önemli örneklerinden bir tanesini,          15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan hain darbe girişiminde gördük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimizi meydanlara davet ediyorum.” çağrısını kahraman milletimize ulaştıran basın kuruluşları milli iradenin ve demokrasinin kazanmasında şüphesiz çok önemli rol oynamıştır.” dedi.

Alemdar’a Teşekkür

Bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmadıklarından dolayı Başkan Alemdar’a teşekkür eden Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe de “Sakarya Gazeteciler Birliği olarak tüm meslektaşlarımızın bu özel gününü kutlar, herkese esenlikler dilerim.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER