Başkan Akcan'a ASKF'den Şükran Plaketi

Spor’a ve sporcuya olan desteklerinden dolayı İlçe’deki tüm spor kulüpleri tarafından takdirle karşılanan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a ASKF başkanı Yaşar Zımba ve Akyazı’daki mevcut spor kulüp başkanları ve yöneticileri ile yapılan toplantıda şükran plaketi verildi.

Başkan Akcan'a ASKF'den Şükran Plaketi
banner3

İlçedeki spor kulüplerinin gelişmesi, yapılanması, geleceği ve yapılması planlanan faaliyetlerin görüşülmesi adına Sadabat Park’ta tertiplenen toplantıya Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, ASKF başkanı Yaşar Zımba, İl Hakem kurulu Başkanı Ercan Yıldırım  Akyazı’da bir araya gelen 25 spor kulübünün kulüp başkanları ve yöneticileri katıldı.

Toplantı’da Akyazı Belediyesinin gerçekleştirmiş olduğu sportif faaliyetlere de değinen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “ Akyazı Belediyesi olarak spora yönelmiş her bireyi desteklemek sporu sevdirmek, sporun ve sporcunun yanında olmak için her zaman gayret ettik. Bundan sonra da her zaman edeceğiz. İlçemizdeki amatör spor kulüplerimizin gelişmesi, kalkınması, ilerlemesi, modern tesislere sahip olması kulüp olarak desteklenmelerini en başta ben çok isterim. Bugün burada bu gibi faaliyetlerin geliştirilmesi ve kulüplerimizin geleceğinin konuşulması adına toplanan ASKF Başkanımız Yaşar Zımba başta  olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine ve kulüp başkanlarına teşekkür ediyorum.”dedi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a Akyazı’da yapmış olduğu sportif faaliyetleri ile  spor’a ve sporcuya olan desteklerinden ötürü ASKF Başkanı Yaşar Zımba tarafından şükran plaketi verildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER