banner28

Başiskele Müşteri Hizmetleri Merkezi Yeni Yerine Taşınıyor

SEDAŞ’ın Başiskele Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresine taşınıyor. Elektrik dağıtım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği merkez, 01 Ekim 2018 Pazartesi gününden itibaren, Körfez Mah. Kiraz Sok. No:11 Başiskele Kocaeli adresinde hizmet vermeye başlayacak.

Başiskele Müşteri Hizmetleri Merkezi Yeni Yerine Taşınıyor
banner3

SEDAŞ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLİYOR

9 yıldır özel şirket statüsünde elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdüren SEDAŞ, Türkiye de Elektrik piyasasında perakende elektrik satışı ve elektrik dağıtım lisansı olan şirketler için uygulanan hukuki ve fiziki ayrıştırma gereğince, elektrik dağıtım faaliyetleri ile perakende satış faaliyetlerini 2013 yılında birbirinden ayırdı. 5 yıl önce perakende elektrik satışı ve ödeme noktaları faaliyetini bırakan SEDAŞ, sadece elektrik dağıtımı faaliyeti yapıyor. SEDAŞ bu amaçla müşterileri için ferah ve yeni konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturarak, müşteri hizmetleri merkezini Körfez’de yeni yerinde, müşteri memnuniyetini de hedefleyerek, yeni yüzü ile yeniden yapılandırıyor.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ MERKEZİ’NDEN HANGİ HİZMETLER SAĞLANIYOR?

SEDAŞ Kocaeli - Başiskele Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresinde, elektrik dağıtım faaliyetleri kapsamında; abonelik (yeni yapılan binalarda yapılacak abonelik işlemleri), enerji müsaadesi, proje onayı, gerilim düşüklüğü, kaçak tutanağı ve kaçak takip cezalı ödeme işlemleri ve bunlara ait taksitlendirme, elektrik şebekesine ait talepler, aydınlatma ve direk talepleri, sayaç okuma, kesme - açma, sayaç arızası konularında abonelerden gelen başvuru, talep ve önerilere ait işlemler, Başiskele Müşteri Hizmetleri Merkezi’nin yeni adresinde gerçekleştirilecek.

SEDAŞ Kocaeli Başiskele İlçesindeki Müşteri Hizmetleri Merkezi, eski yeri olan, Yeşilkent Mah. Mahmut Çavuş Cad. No:135-1 adresinden, 01 Ekim 2018 Pazartesi gününden itibaren; Körfez Mah. Kiraz Sok. No:11 Başiskele Kocaeli adresinde hizmet vermeye başlıyor. Ayrıntılı bilgi, ALO 186 numaralı Çağrı Merkezi’nden de alınabilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER