banner28

Başhekimden Ahmet Soğuk'a İade-i Ziyaret

Ferizli ilçe hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Özcan Öktemile Ferizli ilçe hastanesi idari ve  mali işler müdürü Muhammet Durmaz, Başkan Soğuk'a makamında  iade-i ziyarette bulundular.

Başhekimden Ahmet Soğuk'a İade-i Ziyaret
banner3

Ziyaretlerinde Ferizli  Çalıbayırı mevkii Botanik park yanında, 30 dönümlük bir alana yapılması planlanan Ferizli ilçe hastanesi için   yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan SOĞUK’a ve emeği geçen tüm idarecilere teşekkür ettiler. Mevkii ve konum olarak hastanenin yerini çok beğendiklerini dile getiren yetkililer Ferizli’nin böyle bir hastaneye ihtiyacı vardı.  Olabilecek acil durumlarda ilk müdahalenin yeni hastane ile birlikte çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmesi sağlanacaktır. Ayrıca durumu ağır hastalar için yatak kapasitesinin olması da ilçemize sağlık sektöründe artı bir değer kazandıracaktır.

Ferizli Hastanesi Yönetimi’nin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Soğuk, kurumlar içi ve kurumlar arası iletişimin öneminden bahsetti. Başkan Soğuk, ‘’Yeni Hastanemizi 2016 programıza hızla katmak için çalışmaları başlattık ve gerekli izni aldık. İnşallah yeni hastane faaliyete geçtiğinde Ferizli’mizin sağlıktaki kalitesi çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER