Ballıkaya'nın Alt Yapısı Güçleniyor

Yağmur ve sel gibi doğal afetlerin önüne geçmek ve ilçenin alt yapısını güçlendirmek amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ballıkaya mahallesinin alt yapısını güçlendirmek amacıyla yağmur suyu kanal kapama çalışmalarına devam ediyor.

Ballıkaya'nın Alt Yapısı Güçleniyor
banner3

Ballıkaya mahallesinde dağlardan gelen yağmur suyunun heyelana sebep verebileceği yerlere daha kaliteli olan Korige borular döşenmeye devam ediyor. Mahallede ihtiyaç olan 3 farklı yere, 2 adet 7 metre ve 1 adet 6 metre uzunluğunda toplamda 20 metre Korige boru döşendi. Ayrıca yağmur suları kanalları temizlenerek kış ayı için gerekli önlemler alınmış oldu.

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden “İlçemizin alt yapısı ve üst yapısı ile  her yönü ile sorunsuz bir ilçe haline gelmesi için ekiplerimiz plan ve program dahilinde tespit ettikleri yerlerde aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Şu ana kadar yapılan çalışmalarla da  Akyazı’da yağmur ve su taşkınlarının her geçen dün daha da önüne geçerek alt yapısı daha da kuvvetli bir Akyazı oluşturmak için aralıksız olarak çalışıyoruz” açıklaması yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER