Bakkallardan Vali Nayir'e 'Hoş Geldin' Ziyareti

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Valiliğine yeni atanan Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Bakkallardan Vali Nayir'e 'Hoş Geldin' Ziyareti
banner3

Yönetim kurulu ile birlikte Vali Nayir’e yaptığı ziyarette hayırlı olsun dileğinde bulunan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Valimize şehrimize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz. Üyelerimiz olan esnaflarımızdan aldığımız güçle bu şehrin en büyük esnaf teşkilatlarından biri konumundayız. Bu birlikteliğimizle, sokakların ışığı bakkal esnafları olarak, tüm imkanlarımızla devletimizin ve milletimizin yanında yer almaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

Başkan Akdardağan, “Valiliğimiz koordinesinde şehrimiz, esnafımız ve milletimiz adına yapılan her çalışmanın destekçisi olacağımızı yineliyoruz. İsteklerimize ve sorunlarımıza içtenlikle yaklaşan, sıcaklık gösteren, bakkal esnaflarını şehrin simgesi olarak gören valimize can-ı gönülden teşekkür ederken, birlikte çok önemli işlere imza atacağımızı temenni ediyoruz.” Diye konuştu.

 

Vali Ahmet Hamdi Nayir ise, esnafların isteklerini çok önemsediğini, çözümü konusunda her zaman esnafın yanında yer alacağını, esnaf kültürü ağırlıklı olan Sakarya’nın ekonomide, tarımda, turizmde çok iddialı konumda olduğunu belirterek ziyaret için ayrıca teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER