banner28

Bakkallar İndirimli Giyinecek

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, üyelerinin giyim alışverişlerinde yüzde 20 indirim sağlayacak olan özel anlaşmayı imza altına aldı.

Bakkallar İndirimli Giyinecek
banner3

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyelerine girişimcilik ve eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal imkanlar sağlayan çalışmaları da tüm hızıyla sürdürüyor. Oda ile Adapazarı Gencallar Giyim Mağazası arasında yüzde 20’e varan indirim sağlayan anlaşma sağlandı. Başkan Ahmet Akdardağan ile Mağaza Müdürü Mustafa Ateş arasında imza altına alınan anlaşmaya göre; oda üyeleri ilk alışverişlerde yüzde 10 ve daha sonraki alışverişlerde ise sürekli yüzde 10 indirim alacaklar.

 

İndirim anlaşmasının hayırlı olmasını dileyen Başkan Akdardağan, “Mağaza ile yaptığımız protokol gereğince indirimli alışverişler verilecek olan bu taksit kart ile yapılacaktır. Bu kart sayesinde kredi kartı ve nakit olmadan indirimli alışveriş yapılabilecek. Yüzde 10 olan indirimin yanı sıra oda üyelerimiz için ayrıca yüzde 10 indirim alacaklar. Alışverişlerde 12 taksite imkanın yanı sıra doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde yüzde 20 indirimli alışveriş yapabilecek. Üyelerimiz indirim kartlarını mağazadan temin edebilecekler gibi detaylı bilgi almak isteyenler odamızı arayabilirler. Tüm üyelerimizin memnun kalacağı bu anlaşma camiamıza hayırlı olsun. Hizmet odaklı çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz.” Diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER