Bakkallar Birlik Oldu

Sakarya Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, civar iller ve ilçelerin oda başkan ile bir araya gelerek sorunları konuştular.

Bakkallar Birlik Oldu
banner3

Çevreyolu üzerinde bulunan Reisoğlu Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı. Toplantıya; Kocaeli Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük, Bilecik Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Subaşı, Düzce Bakkallar Odası Başkanı Vildan Şamandar, Gebze Bakkallar Odası Başkanı Secaattin Aydın, Derince Bakkallar Odası Başkanı Osman Koçyiğit ve Akyazı Bakkallar Odası Başkanı Hüseyin Kaliç katıldı.

Bakkalların yaşadığı sorunlar, zincir marketlere karşı verilen mücadele, yeni açılacak marketlere sınırlama getirilmesi, bakkal esnafının korunmasına yönelik önlemler, yeni yılda belirlenecek yol haritası üzerine fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda tam birliktelik sağlandı.

Başkan Akdardağan toplantıyı değerlendirerek, “İllerimizin ve ilçelerimizin değerli oda başkanları ile yaptığımız bu toplantı çok verimli geçti. İstişare yaptığımız buluşmamızda tam anlamıyla bir dayanışma sağladık. Sorunlarımız ve faaliyetlerimizi paylaştık. Fikir alışverişi yaptık. Toplantıda ulusal sermayeye karşı duruşumuz, sektörümüz adına gelinen son noktayı ele alarak, birlikte mücadele için ortaklık sağladık. Bundan sonra bu tür toplantıları daha sık yaparak, kararlı ve sonuca yönelik adımlar atmayı sürdüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER