BAKKALA VERGİ TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik ve Gelir İdaresi Gurup Müdürü Mustafa Aydın, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’ı ziyaret etti.

BAKKALA VERGİ TEŞEKKÜRÜ
banner3

Sorunların konuşulduğu, fikir alış verişinin yapıldığı ziyarette esnafa teşekkür eden Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, “Bakkal esnafımızın da dahil olduğu küçük esnaflarımızın vergi ödeme duyarlılığı bizi çok memnun ediyor. Sakarya esnafı her zaman devlete olan vefasını göstermeyi kendine görev edinmiştir. Esnafımız ile ele ele çok önemli projelere imza atmaya devam edeceğiz. Vergi alışkanlığını gelecek nesillere aktarmak için çalışıyoruz. Bu vesileyle devam etmekte olan vergi yapılandırılması imkanından esnaflarımızın faydalanmasını istiyoruz.” Dedi.

 

Ziyaret nedeniyle memnun kaldıklarını belirten Oda Başkanı Akdardağan, “Bu ziyaret oldukça faydalı olmuştur. Başkanımız ile sorunlarımızı karşılıklı olarak görüştük. Esnaflar olarak verginin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Karınca karınca kazanarak vergisini düzenli ödeyen esnafımıza buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması düzenli vergiyle olur. Bunun bilincin de olan biz bakkal esnafları her zaman devletimizin yanındayız.” Diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER