banner28

Bakan Güllüce'den Akyazı'ya Tam Not

Geçtiğimiz gün Akyazı’ya ziyarette bulunan Çevre şehircilik bakanı İdris Güllüce Akyazı’ya yaptığı ziyaretin çok güzel geçtiğini ve Akyazı’da yapılan çalışmaları başarılı bulduğunu belirterek Akyazı’ya tam not verdi.

Bakan Güllüce'den Akyazı'ya Tam Not
banner3

Görevini yeni çevre ve şehircilik bakanı Fatma Güldemet Sarı’ya devrettikten hemen sonra Akyazı’ya ziyarette bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile Akyazı’nın projelerini gezdi.

 

Akyazı’nın gelecek vadeden projelerini ve çalışmalarını yakından inceleyen Bakan Güllüce  ziyaret kapsamında Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora ve beraberindekilerle  yapımı halen devam eden Akyazı Göl Park projesi, Orman Park mesire ve Piknik alanı bölgesini, Akyazı’nın tüm oturma bankları, kamelyalar ve çeşitli bir çok ağaç işlerinin yapıldığı Akyazı Belediyesi Marangoz atölyesini ve yine yapımı 8 dönümlük arazide devam eden karşısında Aksartepe ve hemen alt kısmında hem Kuzuluk hem de Akyazı’nın manzarasına hakim 500 metrekare kapalı alan seyir terası, çocuk oyun grupları, kapalı açık oturma alanları, botanik bahçeleri, nişan, nikah ve düğünlerin yapılacağı  Kuzuluk sosyal tesisleri Kongre ve Kültür Merkezi’ni gezdi.

 

Gezdiği bütün projeleri dikkatle inceleyen Bakan Güllüce çalışmalarından dolayı Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan’ı tebrik etti. Akyazı ve çevresini çok beğenen Güllüce, “Daha önce de Akyazı’ya geldim. Akyazı İstanbul-Ankara gibi ana kentlere yakın, havası, doğası ve yeşilliği ile çok güzel bir ilçe. Gelişmeye müsait bir coğrafyası var. Tarım ve sanayi yanında Turizm açısından da gelişmesi ile birlikte daha da gelişecek bir ilçe. Kısa bir zamanda yaptığı projelerden dolayı Başkan Akcan’ı kutluyorum. Daha da güzel hizmetler gerçekleştireceğine inanıyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2015, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER