'Aykut Karakaya Sevincini Başkan İspiroğlu ile Paylaştı'

Antalya’da düzenlenen 2. Uluslararası Kıck Box şampiyonasında İlçemizi temsil eden Aykut Karakaya 84 kiloda 3. oldu.

'Aykut Karakaya Sevincini Başkan İspiroğlu ile Paylaştı'
banner3

Antalya’da düzenlenen 2. Uluslararası Kıck Box şampiyonasında 3.olma sevincini yaşayan Karakaya bu başarısını Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ile paylaştı.

Elde ettiği başarıyla Milli takım kampına katılmaya hak kazanan Aykut Karakaya; “Antalya’da düzenlenen turnuvaya çok iyi hazırlandım ve bu hazırlığın sonucunu da aldığımı düşünüyorum. Aldığım bu sonuç ile Niğde de yapılacak olan Milli takım kampına katılmaya hak kazandım. Bu yolda bizlere en büyük desteği veren Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Elde ettiği başarıyı tebrik eden ve Milli takım kampına katılacak olan Aykut Karakaya’ya başarılar dileyen Başkan İspiroğlu; “Gençlerimiz yeter ki spor ile hayatlarını sürdürsünler. Spor ile iç içe olan bir topluluk her zaman başarıya ulaşır. Bizlerde ilçemizde sporun her alanına imkânlarımız doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Aykut Karakaya’yı elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eder Milli takım yolunda başarılar dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER