banner28

AYAĞININ TOZUYLA BAŞKAN KAYA'YI ZİYARET ETTİ

Bir süreliğine Toyotasa Acil yardım Hastanesi başhekimliği yaptıktan sonra yeniden Geyve Devlet Hastanesi Başhekimliğine dönen Uzm. Dr. Semih Songür ayağının tozuyla Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

AYAĞININ TOZUYLA BAŞKAN KAYA'YI ZİYARET ETTİ
banner3

Yeniden Geyve’de

Geyve Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. DR. Semih Songür, geçici bir süre Toyotasa Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra bu hafta başında Sakarya Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinin Toyotasa Hastanesine başhekim atamasının ardından yeniden Geyve Devlet Hastanesine dönmüştü.

Hastane de Sona Yaklaşıldı

Başhekim Songür, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaretinde önümüzdeki aylarda açılması planlanan Devlet Hastanesinin son durumu ile alakalı bilgi alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.

Doktor Müjdesi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Başhekimimiz ziyaretimize geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bölgemize hizmet edecek olan Yeni Geyve Devlet Hastanemizin son durumu ile alakalı bilgi alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki tayin döneminde Geyve’ye Bakanlığımızdan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı ataması yapıldı. Yeni açılacak olan bölge hastanemizde eksiksiz kadrosu ve tam donanımlı ekipmanlarıyla çok yakında Geyvemizin ve bölgemizin hizmetine geçeceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER