Atabek,”Adapazarı En Güzel Hizmetleri Hak Ediyor”

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Mutlu Başkanımız çok başarılı bir seçim süreci geçirdi ve milletimizin güzel teveccühü ile iş başına geldi. Adapazarı en güzel hizmetleri hak ediyor. Çalışkan başkan ve çalışkan ekiple Adapazarı’mızın geleceği parlak olacaktır.” dedi.

Atabek,”Adapazarı En Güzel Hizmetleri Hak Ediyor”
banner3

Milletvekili Atabek’ten Işıksu’ya Ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun.” temennisini iletti. Işıksu’nun çok başarılı bir seçim süreci geçirdiğini aktaran Atabek, “Mutlu Başkanımızla uzun yıllardır beraber çok güzel çalışmalara imza attık. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde farklı ve her kesimden vatandaşımıza hizmet eden projeler ortaya koydu. Seçim sürecinde de çok başarılıydı. Milletimizin güzel teveccühü ile iş başına geldi. Çalışkan başkan ve çalışkan ekiple Adapazarı’mızın geleceği parlak olacaktır. Hayırlı olsun. Allah muvaffak eylesin.” diye konuştu.

Adapazarı’nı Çok Seviyoruz

Milletvekili Atabek’in desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, “Sayın Vekilim bizlerin her zaman yanında ve destekçisi oldu. Çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı’nı çok seviyoruz. Milletimizin teveccühü ile istişare ederek, hep birlikte projelerimizi hazırladık. Güzel bir ekibimiz var. Hemşehrilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bizlere verdikleri bu sorumluluğu yerine getirecek hizmetlere imza atmak için çalışmalarımıza başladık. Rabbim mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER