banner28

ASPİM İL MÜDÜRLÜĞÜ VE SHM YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

Sakarya Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Adapazarı İzzet Şükrü Enez Sosyal Hizmet Merkezi yeni hizmet binası tamamlanarak hizmete giriyor...

ASPİM İL MÜDÜRLÜĞÜ VE SHM YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI
banner3

Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr Ayşenur İslam Döneminde ihalesi yapılarak sonrasında yapımı tamamlanan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi binası tamamlanarak hizmete alındı.

Binanın Resmi olarak 11.01.2016 Pazartesi günü hizmete başlayacağı ve bu tarihten sonra işlemlerin yeni hizmet binasında yapılacağı açıklandı. 

Konuyla ilgili Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle; 

''Misyonumuz birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla, dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere, tüm toplumu hedefleyen, katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemektir. Vatandaşlarımıza, daha ferah bir ortamda hizmet vermek adına yeni hizmet binamızda, kadın erkek ve çocuğa dair hizmetleri, engelli, yaşlı, şehit yakını ve gazi işlemleri, ile hülasa toplumun dezavantajlı gruplarına ilişkin tüm çalışmalarımızla vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlıyoruz.

Semerciler Mah. Atatürk Bulvarı ÇEK-2 İşhanı Kat: 2 Adapazarı/SAKARYA adresinde hizmet veren Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sakarya Mah. İnönü Cad. Hamam Sok. No:1 Adapazarı/SAKARYA adresinde hizmet veren Adapazarı İzzet Şükrü Enez Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, 11.01.2016 tarihinden itibaren, Güllük Mah. Tezgel Sok. No:11 Adapazarı/SAKARYA adresinde, yapımı tamamlanan Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi yeni binasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacaktır.

Ayrıca, aile içi şiddetin önlenmesi ve şiddet ile ilgili sağlık, güvenlik, hukuk ve danışmanlık gibi tüm alanlarda çalışmalar yürütmek amacıyla ilimizde hizmete giren Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ise 11.01.2016 tarihinden itibaren daha önce Sakarya Mah. İnönü Cad. Hamam Sok. No:1 Adapazarı/SAKARYA Sosyal Hizmet Merkezi olarak hizmet veren binada faaliyete başlayacaktır.''

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2016, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER